Customer Support with Dutch - Lisboa, Portugal - Paco recrutiment

    Paco recrutiment
    Paco recrutiment Lisboa, Portugal

    há 2 semanas

    Default job background
    Descrição

    Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia - Oferujemy szkolenia

    Lokalizacja:

    Wschód – Lizbona

    Firma:

    Amerykańska firma informatyczna. Jej sztandarowym produktem jest wyszukiwarka, a deklarowaną misją jest "organizowanie światowych zasobów informacyjnych tak, aby były powszechnie dostępne i przydatne dla każdego". Do naszego zespołu w Lizbonie poszukujemy pracowników mówiących po holendersku, którzy będą wspierać naszych klientów.

    Projekt rozpoczyna się

    Twoje zadania:

    • Możliwość pomocy użytkownikom w zakresie przedsprzedaży, zapytań ogólnych i problemów związanych z pomocą techniczną za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej, czatu i kanałów wiadomości społecznościowych (zgodnie z przydzielonymi kanałami)
    • Możliwość dostosowania głosu i tonu marki do interakcji zarówno w kanałach prywatnych (telefon/e-mail/czat/wiadomości), jak i publicznych (społecznościowe, fora, recenzje e-commerce).
    • Odpowiednio reaguj na eskalacje klientów i eskaluj problemy oraz klientów na wyższe poziomy wsparcia zgodnie z definicją i udokumentowaniem
    • Odpowiadaj na przychodzące żądania klientów, dokumentuj istotne informacje dotyczące sprawy

    Nasze oczekiwania:

    • Obywatelstwo UE lub zezwolenie na pobyt w Portugalii
    • Mówisz ojczystym językiem niderlandzkim (C2)
    • Mówisz po angielsku (B2 )
    • Mieszkasz w Lizbonie lub chcesz się tam przeprowadzić
    • Lubisz kontakt z ludźmi

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełny etat [harmonogramy: od poniedziałku do piątku – w godzinach 8:00 – 20:00, od soboty do niedzieli – w godzinach 8:00 – 17:00 (40h tygodniowo)]
    • Praca w biurze firmy w Lizbonie – Oriente
    • Umowa o pracę na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem próbnym
    • Procesy rekrutacyjne online
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy: 1100 € brutto x 14 miesięcy do 120 € premii za wyniki/miesiąc + premia za podpisanie umowy: 2000 € ( dodatkowe 500 € płatne po 3, 6, 9 i 12 miesiącach)
    • Dieta 23 € NETTO dziennie
    • Zwrot biletu lotniczego po 6 miesiącach
    • Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu należącym do firmy
    • Bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne po 6 miesiącach

    Wyślij swoje CV na adres e-mail

    Czekamy na Ciebie

    Aplikując o tę ofertę, wyrażasz zgodę na naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i udostępnianie ich klientowi oferującemu tę ofertę pracy.