Customer Support with German - Lisboa, Portugal - Paco recrutiment

    Paco recrutiment
    Paco recrutiment Lisboa, Portugal

    há 3 semanas

    Default job background
    Descrição

    Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia - Oferujemy szkolenia

    Lokalizacja:

    Wschód – Lizbona

    Projekt rozpoczyna się

    Firma: największa na świecie notowana na giełdzie firma zajmująca się ubezpieczeniami majątkowymi i osobistymi. Działa w 54 krajach oferując ubezpieczenia majątkowe, osobowe, biznesowe, wypadkowe, zdrowotne, reasekuracyjne i na życie. Do naszego zespołu w Lizbonie poszukujemy pracowników mówiących po niemiecku i angielsku, którzy będą wspierać naszych klientów (połączenia przychodzące, e-maile i czat)

    Twoje zadania:

    • Odbieranie rozmów telefonicznych lub czatów od klientów chcących uzyskać różnego rodzaju informacje dotyczące ich polisy ubezpieczeniowej
    • Indeksowanie i archiwizacja elektroniczna w naszym narzędziu do zarządzania dokumentami.
    • Polityka zmienia żądania, aktualizując szczegóły płatności
    • Zgłaszaj roszczenia i anuluj prośby

    Nasze oczekiwania:

    • Obywatelstwo UE lub zezwolenie na pobyt w Portugalii
    • Mówisz ojczysto po niemiecku (C2)
    • Mówisz po angielsku (B2)
    • Lubisz kontakt z ludźmi

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełen etat
    • Praca na miejscu w biurze firmy w Lizbonie – Oriente [Harmonogramy: od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 17.30]
    • Umowa na czas określony 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
    • Procesy rekrutacyjne online
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy: 1100 € brutto x 14 miesięcy do 100 € premii za wyniki/miesiąc + premia za złożoność 100 €/12 miesięcy
    • Dieta 7,23 € NETTO dziennie
    • Zwrot biletu lotniczego po 6 miesiącach
    • Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu należącym do firmy
    • Ubezpieczenie zdrowotne od 1 dnia (bezpłatne po 6 miesiącach)

    Wyślij swoje CV na adres e-mail

    Czekamy na Ciebie

    Aplikując o tę ofertę, wyrażasz zgodę na naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i udostępnianie ich klientowi oferującemu tę ofertę pracy.